PZTS

  • Slider Image

Poplachový a zabezpečovací tísňový systém (PZTS), Elektronický zabezpečovací systém (EZS) nebo zabezpečovačka – co tyto zkratky znamenají? Všechny pojmy znamenají totéž: jedná se o technické systémy, které slouží k ochraně majetku.

Společně se specializovanými firmami se VYPS SECURITY zabývá montáží a servisem zabezpečovacích, požárních a monitorovacích systémů s následným připojením k vlastnímu Pultu centrální ochrany (PCO).

Realizujeme a zároveň doporučujeme montáž alarmu Jablotron 100

Zcela nový alarm Jablotron 100 s převratným systémem ovládání je komplexní řešení nejen pro ochranu majetku a osob proti napadení a požáru, ale integruje v jednom jádru i funkce inteligentního řešení domu. Alarm umožňuje variabilně využít sběrnicových a bezdrátových systémových prvků. Pružně se přizpůsobí jak nárokům na zabezpečení rozsáhlé firmy, tak potřebám domácností a zároveň zůstává velmi jednoduše ovládaný.

V čem je tento systém tak převratný?

Zejména v jednoduchosti ovládání a přístupu k celému systému přes aplikaci MyJABLOTRON, kterou si nainstalujete do svého telefonu. Díky tomu můžete na dálku nejen zapínat a vypínat střežení objektu nebo majetku, ale můžete zároveň připojit a ovládat další komponenty, např. ovládání topení, otevírání vrat, svícení, kamery, … Samozřejmostí je neustálý přehled nejen o stavech jednotlivých nainstalovaných prvků, ale také o případném poplachu v objektu.

Chytré řešení – JABLOTRON 100